top of page

Daha Önce Keşfetseydim Dediğiniz İnanılmaz Harika Web Siteleri

Güncelleme tarihi: 13 Ara 2022

Web'de pek çok harika işler çıkaran inanılmaz web siteleri var bu web sitelerinin her birini bilmek zor. Sizlere bu içeriğimde faydalı birbirinden güzel web sitelerini derledim.

Bu inanılmaz yararlı web sitelerini takibe almalısınız. Web'de yer alan milyonlarca site ve blog var. Bu web sitelerinin popüler ve yaygın olanlarını zaten biliyorsunuzdur. Ancak keyifle takip edebileceğiniz birçok web sitesi var bu web sitelerini içeriğimde bulabilirsiniz.


Pexels.com

Web'de yer alan en iyi siteleri listelerken Pexels.com ile başlamak istiyorum. Shutterstock gibi siteler çoğu kullanıcı için ücret ödemenizi gerektiren pahalı bir platformdur. Pexels çok daha uygun ve kullanışı bir platform diyebilirim. Pexels, ücretsiz fotoğraf ve videolar sağlayarak dünyanın her yerindeki milyonlarca kullanıcı ve içerik oluşturucunun kolay ve basit bir şekilde tasarımlar oluşturmasına olanak sağlayan web site ve uygulamasıdır.


Yenir.com

Kendilerini İsraf savaşçıları olarak adlandıran Yenir.com ilgi çeken faydalı web sitelerden biridir.

"Dünyamızda gıdalar gibi son kullanma tarihine sahip olmamalı" yenir yöneticileri gıda israfının olmadığı bir dünya hayal ederek yola çıktıklarını belirtiyor. İşletmelerin özenle hazırladığı fakat satamadıkları taze ve lezzetli ürünleri %50 veya daha uygun fiyata müşterilerle buluşturan yeni nesil gıda web site ve uygulamasıdır.


Bigumigu.com

"Yaratıcı bünyeler için günlük besin kaynağı" raklam, tasarım, teknoloji konularında en taze ve ilham verici haber ve içerikleri okuyucu ile buluşturmaya çalışan Bigumigu başarılı ve takip edilesi bir web site.


Webrazzi.com

Girişim, yatırım ve teknoloji kategorilerinde iş dünyasına yön veren dijital medya platformudur.

Dünyadaki teknolojik gelişme ve girişimlerin nabzını tutan yeni nesil sosyal medya platformu Webrazzi.

İş dünyası ile ilgili içerik ve haberler ilginizi çekiyorsa,

Webrazzi.com 'u takip etmelisiniz.


Neoldu.com

Onedio tarzı içerikler üreten sosyal içerik ve tavsiye platformu diyebilirim. Sağlık, teknoloji, kişisel bakım ve eğlence içerikleri üreten yeni nesil sosyal bir site diyebilirim.


Wpmavi.com

Wpmavi, Türkiye'nin profesyonel Wordpress.com rehberi. Wordpress ile site kurma, Wordpress temaları, eklentileri, dersleri, domain, hosting, SEO konularında detaylı va açıklayıcı içerikler üreten harika bir web sitedir. Wordpress ile ilgili bütün sorularınıza cevap bulabileceğiniz ender sitelerden biri bu yüzden takibe almalısınız.


Webtekno.com

Webtekno, teknoloji haber portalı olup içeriklerini kendi yazar kadrosu ile üretmektedir. Kısacası güncel teknoloji haberleri ve video incelemeleri ile popüler olan teknoloji sitesidir. Teknolojik ve oyun haberlerini Yalın bir dil ile video incelemeleri yapıyor Webtekno. Takipte kalmalısınız.


MediaCat.com

MediaCat, 1993 yılından beri yayın hayatına devam eden MediaCat, bir dergi olarak yola çıkmış olsada, bugün çeşitli uzmanlık dergileriyle, kitaplarıyla, konferanslarıyla, workshop' larıyla ve diğer faliyetleri ile pazarlama ve pazarlama iletişimi alanlarında bilgi paylaşımı yapan harika bir web site.


HızlıAdam.com

HızlıAdam, Profesyonel iş dünyası ile ilgili hızlı kariyer yöntemleri, satış ve pazarlama teknikleri, etkili iletişim konuları ve daha fazlası hakkında özgün içerikler üreten keşfedilmeyi bekleyen harika web sitelerinden biri. Mutlaka bir göz atmalısınız.


SuperCook.com

Yemek pişirmeyi sevenler bu web sitesi tamda sizlere göre. Evinizde veya mutfağınızda bulunan mevcut malzemeleri kullanarak yapabileceğiniz yemekler hakkında takipçilerine bilgi veren harika bir web sitesi.


BilgiUstam.com

"Bilgiyi Ustasından öğrenin" sloganı ile yola çıkan web sitesi, bilim konuları ve bilişim teknolojileri ağırlıklı makale ve haberlerin yer aldığı güzel bir site.


Fizikist.com

Fizikist, bilimi keyifli hale getirmek, herkesin anlayabileceği bir dilde anlatım yapmak, daha gazla kişiyi bilim ile buluşturmak, insanların bilime katkısını sağlamak sahte bilimcilik yapan kuruluşlara karşı farklı bir bakış açısı ile en doğru kaynaklardan bilimsel gelişmeleri takipçilerine ulaştırmak için yola çıkmış ve harika içerikler üretmiş mükemmel bir web sitesi.

Bubisanat.com

Bubisanat, Özellikle edebiyat olmak üzere sinema, kültür, şiir, yaşam, güncel konular ve çocuk kategorilerinde içeriklere üreten yeni nesil edebiyat platformu diyebilirim.


Bubi' Sanat' ı kendi ifadeleriyle tanıyalım; "imkanı olanın değil yeteneği olanın sivrileceği; insanların şahsi popülariteye ihtiyaç duymadan üretimlerini duyurabileceği ve bu üretimler hakkında yorumlar, eleştiriler alabileceği bağımsız bir fikir platformu."


Kısacası Bubisanat.com edebiyat şiir, öykü, masal, günlük, sinema, müzik, gezi yazısı gibi bir çok alanda kendi içeriğini üreten insanları takip edebileceğiniz, sizin de üretip insanların fikirlerine sunabileceğiniz edebiyat ağırlıklı güncel mükemmel bir platform.


Evet bu içeriğimde Daha Önce Keşfetseydim Dediğiniz İnanılmaz Harika Web Sitelerini derledim, beğenerek takip ettiğim ve faydalı bulduğum siteleri derledim. Bu listemde yer veremediğim değerli web sitelerini yorum kısmına not düşebilirsiniz:))
58 görüntüleme0 yorum
bottom of page