top of page

Sitelerin Trafiğini, Kullanıcı Davranış Ve Performansını Ölçen En İyi Web Siteleri

Güncelleme tarihi: 12 Ara 2022

Blog veya web sitelerinin trafiğini, kullanıcı davranış ve performansını takip edip analiz eden en iyi web sitelerini bu içeriğimde sizler için derledim.


Web'de yer alan internet sitelerinin trafiğini, kullanıcı davranış ve performansını ve diğer internet verilerini tahmin edebilen internet kullanıcıları tarafından kabul görmüş en iyi web siteleri.


Web'de yer alan milyonlarca web sitesi var, bunlardan herhangi birinin kaç ziyaretçi çektiğini bilmek ister misiniz? Web sitesi trafik ölçme denetleyicileri sizin için dünya üzerinde yer alan bir web sitenin trafiğini analiz etme imkanı sağlayan araçlardır.


1- SEMRush

Sitelerin Trafiğini, Kullanıcı Davranış Ve Performansını Ölçen En İyi Web Siteleri

SEMRush, genellikle arama ve tıklama başına maliyet gibi metrikler dahil olmak üzere anahtar kelimesi ve çevrimiçi sıralama verileri için kullanılan bir araçtır.

SEMRush aslında bir SEO araçıdır. SEMRush kullanıcılarına bağlantı analizleri, İçerik planlaması, SEO denetimi ve sıralama takibine kadar bir çok konuda siteniz hakkında sizlere çözüm sunan harika bir platformdur.


2- SimilarWeb

Web sitesi trafiği ölçen site, SimilarWeb

SimilarWeb, Web sitenizin trafiğini ölçme, analiz etme ve karşılaştırma sitesi.

Web sitelerinin gerçeğe en yakın verileri sunan analiz sitesi diyebilirim.


SimilarWeb ile web sitenizin dünya sıralaması, ülke sıralaması, kategori sıralaması, toplam ziyaret sayısı, hemen çıkma oranı, benzer ve rakip Siteler sıralaması, coğrafya ve ülke hedeflemeleri gibi bir çok alanda siteniz ile ilgili detaylı bilgiler sunan harika bir platform.


3- Ahrefs

Web sitenizin daha üst sıralarda yer alması için ihtiyaçınız olan her şey'e ahrefs diyebiliriz.


Dünya çapında popüler olan bir çok web sitedinin ve sosyal medya uygulamalarının güvendiği ve kullandığı SEO araçlarından biridir ahrefs.


Ahrefs, 10 yıldan fazla süredir tüm Web'i tarıyor ve insanların web sitelerini optimize etmelerine yardımcı olabilmek için SEO araçlarını geliştiriyor. Birçok popüler web site ve dijital pazarlamacının güvenini kazanmış kendini kanıtlamış bir platform.


Facebook, ebay, Pinterest, UBER, Shopify, Linkedin gibi popüler Web site ve uygulamalar Ahrefs ile çalışıyor.


61 görüntüleme0 yorum

Son Paylaşımlar

Hepsini Gör
bottom of page